Hurda Karton Alan Firmalar —

Kartonlar ( hazır kutular ) birçok sektörde ambalajlama veya çeşitli amaçlar için kullanılan malzemelerdir. Farklı kalınlıklarda ve boyutlarda üretilen bu kartonlar zamanla atıl duruma geçerek hurda karton alan firmalar tarafından değerlendirilmektedir.

Hurda kartonlar günlük hayatta sıkça rastladığımız mobilya mağazaları, marketler, kırtasiyeler, beyaz eşya mağazaları, teknoloji mağazaları, tekstil, gıda, kozmetik vb. gibi birçok alanda çıkabilmektedir. Ürünlerin ambalajlanması için kullanılan kartonlar veya kutular ürünlerin raflara dizilmesi veya satılması ile hurda durumuna geçmektedir. Atıl duruma geçen bu kartonların bir kısmı çöpe atılsa da bir kısmı geri dönüşüm süreçlerine dahil edilmektedir.

Atıl duruma geçen hurda kartonların geri dönüşüme dahil edilmesi ise büyük önem taşımaktadır. Çünkü geri dönüşümü yapılabilen malzemelerin çöpe atılması değer kaybına ve çeşitli zararlara yol açmaktadır. Oysa bu malzemelerin en iyi şekilde değerlendirilmesi ekonomi, çevre ve doğa açısından değer sağlamaktadır.

Atık kartonlardan en iyi şekilde faydalanmak için hurdacı firması olarak İstanbul geneli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hurda karton alan yerler arasında faaliyet gösteren firmamız ile hurda karton alımı, hurda karton fiyatları ve diğer hurdacı ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

Not: Firmamız tarafından sunulan hurda karton alımı sadece belirli tonajın üzerindeki karton hurdaları içindir. Bir veya iki kilo karton hurdanız varsa lütfen biriktirmeye devam edin.

hurdacı çağır iletişim

Güncel Hurda Karton Fiyatları Hurdacı ÇAĞIR’ da—

Hurda karton alan bir yer arıyorsanız merak ettiğiniz konulardan bir diğeri hurda karton fiyatlarıdır. Birçok hurdacı firması tarafından sunulan bu hizmet için oldukça farklı fiyatlar alabilirsiniz. Hurda sektöründe kartonun kilosu çeşitli etkenlere göre farklılık gösterse de hemen hemen birbirine yakın fiyatlar bulmak mümkündür.

Hurdacılar tarafından alacağınız atık karton fiyatları, sunulan hizmete, hurdanın türüne, kalitesine, konumuna ve tonajına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle referans hurda karton fiyatlarımız ile hurdanızın yaklaşık değerini öğrenebilirsiniz. Firmamız tarafından net fiyat teklifi almak için hurdanızın bulunduğu durumu, konumunu ve tonajını belirtmeniz gerekmektedir.

Güncelleme:23.05.2023Fiyatlar Yaklaşıktır.
1. Hamur Hurda Kağıt Fiyatı3,50 TL
Karışık Renkli Kağıt Hurdası Fiyatı2,50 TL
Hurda Karton Fiyatı2,85 TL
Hurda Kitap Fiyatı ( Hurda Okul Kitabı )3,30 TL
Hurda A4 Kağıdı Fiyatı3,30 TL
Hurda Peçete Kağıdı Fiyatı3,30 TL
Karton Bardak Hurda Fiyatı0,00 TL
Kullanılmamış Hurda Gazete Fiyatı2,90 TL
Kullanılmış Hurda Gazete Fiyatı2,50 TL
Bristol Kağıt Hurda Fiyatı2,50 TL
Kuşe Kağıt Hurda Fiyatı2,20 TL
Dergi Hurdası Fiyatı2,20 TL
Katalog Hurdası Fiyatı2,20 TL
İplik Bobin Hurdası Koçan Kağıdı2,50 TL
Arşiv İmha Hurda Fiyatı0,00 TL
Ofset Baskı Bozuğu Hurdası0,00 TL

Nerelerden Hurda Karton Alıyoruz?—

Hurda sektörü bilindiği üzere gürültülü ve sanayi tipi bir sektördür. Bu nedenle hurdacı firmaları ilçe merkezlerinden uzak yerlerde olmak zorundadır. Bu durum tüketicilerin hurdacılara ulaşmasını kısmı olarak zorlaştırsa da Google üzerinden sayısız hurdacı firmasına ulaşabilirsiniz.

Fakat önemli olan sayısız hurdacı firmasına ulaşmak değil, işini özveriyle ve şeffaflık ilkesiyle yapan firmalara ulaşmanızdır. Bu bağlamda Hurdacı ÇAĞIR olarak şeffaf bir şekilde yönettiğimiz süreçlerini gerek dijital alandaki faaliyetlerimiz gerekse sektör içerisindeki faaliyetlerimiz ile binlerce tüketiciye ulaştırmaktayız.

Bireysel veya kurumsal düzeyde satmak istediğiniz hurda karton çeşitlerinde adres fark etmeksizin destek sunabiliyoruz. Firmamızdan, dakikalar içerisinde cevap verdiğimiz mail hattımız ve whatsapp destek hattımız üzerinden anlık karton hurda fiyatı alabilir veya hurdanızın bulunduğu konuma keşif isteyebilirsiniz.