Hurda Kablo Alımı

Hurda kablo alımı, birçok hurdacı firmasının sunduğu hizmetlerden biridir. Hurdacı ÇAĞIR olarak bizde hurda kablo alımı ve hurda kablo fiyatları konusunda tüketicilere destek sağlamaktayız. Ayrıca hurda kablo alan firma olarak kablo alımı haricinde hurda bakır alımı, hurda demir alımı, hurda alüminyum alımı, diğer hurda metallerin alımı, hurda kağıt alımı ve hurda naylon alımı yapmaktayız.

Kablolar bilindiği üzere sinyal ve enerji nakil hatlarında kullanılmaktadır. Kullanım alanına göre bakır veya alüminyumdan üretilebilirler. Aynı zamanda kablolar farklı metal oranlarına sahiptir. İhtiyaçlara yönelik üretilen bakır kablolar zamanla atıl duruma geçerek güncel hurda kablo fiyatları üzerinden geri dönüşüme dahil edilirler.

Kablo hurdalarının geri dönüştürülmesi ise oldukça önemli bir konudur. Çünkü kablolar bakır veya alüminyum gibi değerli metallerden üretilmiş değerli malzemelerdir. Dolayısıyla atıl duruma geçtiğinde de bu değeri kaybetmemek ve yeniden ham maddeye dönüştürmek gerekir. Hurda kabloların geri dönüştürülmesi de ekonomi, çevre ve doğa açısından olumlu bir durumdur.

İstanbul hurdacısı olarak atıl duruma geçen kablo hurdalarının tekrardan üretim sürecine dahil edilebilmesi için gerek fiziksel gerekse dijital alanda birçok faaliyet sürdürüyoruz. Bu bağlamda firmamızdan süreçlerin kolaylaştırılması, hızlanması, güvenilir ve şeffaf süreçler, hurdaların kesimi, sökümü veya nakliyesi gibi konularda 7/24 destek alabilirsiniz.

hurdacı çağır iletişim