Hurda demir fiyatları, tüketiciler tarafından hurda alım satım süreçlerinde sıklıkla araştırılan bir konudur. Şirketler tarafından veya bireysel olarak yapılan hurda satışlarında hurda demirin fiyatı bazı faktörlere bağlı olarak belirlenirken, hurdacılar tarafından sunulan hurda fiyatları farklılık gösterebilir. Genel olarak iki ana faktör üzerinden oluşturulan demirin hurda fiyatı hurdanın bulunduğu durum, ağırlığı, türü, kalitesi, konumu ve hurdanın fabrikaya hangi fiyat üzerinden satılacağı ile ilgilidir..

Hurdacı firmaları arasındaki fiyat farkının temel nedeni ise, her hurdanın, hurdacı firmalarına farklı maliyetler oluşturabilmesi, farklı fabrikalar ile çalışılması ve farklı kâr oranlarına sahip olmaları diyebiliriz.

hurdacı çağır iletişim

            Demir Hurda Fiyatı —

Demir hurda fiyatı, yukarıda belirttiğimiz gibi bazı faktörlere göre değişebilmektedir. Aşağıdaki listeden, hurda sektörü verilerine göre ortalama olarak oluşturduğumuz hurda demirin kilosunu inceleyebilirsiniz. Hurdacı ÇAĞIR ekibi olarak satmak istediğiniz hurda demir türleri için mail destek bölümünden, whatsapp üzerinden veya iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

// fiyat

            Hurda Demirin Kilosu

Günlük hayatta kullandığımız sayısız araç ve gereç demir veya benzeri metal malzemelerden üretilmektedir. Demir, ucuz ve kullanışlı bir metal olmasından dolayı endüstrinin birçok kolunda kullanıldığını söyleyebiliriz. İnşaat, otomotiv ve çelik endüstrisi gibi nice alanda kullanılan demir kullanım ömrünü doldurması ile hurda durumuna geçmektedir. Atıl duruma geçen hurda demir türleri ise kullanım alanına bağlı olarak farklı formlara ve et kalınlığına sahip olabilir.

Bu durum hurda demirin türünü ve hurda demirin kilosunu belirleyen bir unsurdur. Her ürün ve malzemede olduğu gibi hurda malzemeler arasında da tür, kalite ve fiyat farklılıkları olabilir. Hurda demirin yapısal özelliği, bulunduğu form, et kalınlığı veya geri dönüşüm sürecinde ekstra bir işlem gerektirip gerektirmediğine bakılarak atıl durumdaki demir kategorize edilir.

—hurda demir türleri;

  • DKP Demir
  • EKSTRA Demir
  • PİK Talaşı
  • Karışık Toplama Demir
  • Demir Talaşı
  • Teneke Hurdası
  • Tufal

            Hurda Demirin KG Fiyatı—

Hurda demirin kg fiyatı, hurdacılar ve tüketiciler tarafından demir alım satımında anlık olarak takip edilmektedir. Çünkü dünya metal piyasasındaki olası değişimler veya döviz kurundaki hareketlilik doğrudan günlük demir fiyatlarını etkilemektedir. Bu nedenle arka planda ekiplerimiz metal fiyatlarına ve döviz kuruna göre referans hurda fiyatlarını oluşturmaktadır.

Günlük demir fiyatlarını, düzenli olarak yayımlasak ta anlık demir fiyatlarının değişebileceği unutulmamalıdır. Satmak istediğiniz hurda demir çeşitleri için destek sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve anlık hurda demir fiyatını teyit edebilirsiniz.